Ujawniliśmy golfowe Sekrety Mazowsza. Z takim zamiarem kilka dni temu dotarł do nas doskonale zorientowany redaktor Piotr Szymon Łoś z Radia RDC. Postaraliśmy się stanąć na wysokości zadania i do reporterskiego mikrofonu zdaliśmy szczerą relację z naszych już nie-tajnych golfowo-historycznych tajemnic. A nawet więcej, bowiem – znający się na dziennikarskim fachu radiowiec – wyciągnął z naszych muzealnych czeluści również intymne zeznania J A więc o tym, jak powstało Muzeum Historii Golfa w Polsce?, czy księżna Daisy i Bietka Potocka grały w golfa?, to które pole golfowe w końcu było pierwsze?, kto był czyim mężem i kto kogo uczył grać? – odpowiedzi ujawnia audycja, którą można odsłuchać pod linkiem:
Kliknij tutaj i posłuchaj audycji
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, obiecujemy, że w całej audycji aż roi się od historycznych sekretów.
Wizyta mikrofonu Radia RDC nie była jedynym dziennikarskim spotkaniem, jakie odbyły się w ostatnich tygodniach w naszym Muzeum. Z wizytą pojawił się również Rafał Bryndal, który w tym sezonie wyznaczył sobie cel: „naszkicowania” golfowej geografii Polski i zaprezentowania wszystkich działających polskich obiektów golfowych. Trzymamy kciuki za realizację projektu. Tym czasem, jako jedni z pierwszych, pochwaliliśmy się naszym: no i zagraliśmy w golfa w Kuźni Golfa, porozmawialiśmy o Muzeum, ale również o całej branży. Tak to bywa, jak zejdzie się co najmniej dwóch dziennikarzy i to redakcyjnych kolegów J O tej wizycie można poczytać w relacjach w social mediach.
Na golfowej mapie Polski |
A korzystając z okazji, razem z Rafałem, zapraszamy do najnowszego numeru Golf&Roll - 50-tego jubileuszowego wydania. Oczywiście jest kolejna opowieść z cyklu historii golfa w Polsce i jest felieton żwawego, pełnego humoru, pióra Rafała Bryndala. Kto już czytał? Łapka w górę.
Komentarze
Prześlij komentarz